Moja zagadka ;)

Moja zagadka ;)

Postprzez DaVe » Pn lut 07, 2005 8:46 pm

Ostatnio mamy wysyp doskonałych fotek. Zainspirowany postanowiłem pomęczyć własny materiał który zrobiłem niejako przypadkiem i potem o nim zapomniałem. Na kilka dni przed sprzedażą montażu (gdy astrofoto już totalnie mi umysł przyćmiło) postanowiłem opanować metodę dryfu. Bawiłem się dobre dwie godziny i potem testowałem ustawienie. Warunki - balkon z widokiem na PD. Centrum jednej z sypialni Wrocławia. Godzina wczesnowieczorna więc światło w każdym oknie. Z plecami rodzice oglądający telewizor (pięknie mi błyskała cała ściana za plecami) . Foty robiłem obiektywem lustrzanym 500/8 . Czasy krótkie bo metoda pierwszy raz zakumana ;)
Przy okazji chciałem sprawdzić czy nałożenie ogromnego odroślnika z tuby papierowej w jakiś sposób pomaga zabić LP , ale mi nie do końca wyszedł ten test bo zapomniałem zrobić zdjęć bez tuby :idea:

Moja zagadka polega na tym iż należy odgadnąć jaki obiekt chciałem przedstawić:) Hehe porównując ja do fotek ostatnio publikowanych to można mieć problemy z dopatrzeniem się podobieństw ;)


Mały tips- zdjęcie ogądane na czarnym tle i w nocy, ujawnia nieco więcej detalu ;)
Obrazek

Pozdr
DaVe
DaVe
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 6:06 pm
Lokalizacja: Wroc

Postprzez antyqjon » Wt lut 08, 2005 9:03 am

Ta tajemnicza mgławica jest chyba obrócona lewo-prawo na tym zdjęciu :D Running Man chyba wziął i uciekł, bo go nie widzę na fotce :)
Zbyszek Siciarz
AAVSO Observer code: SYF
trzy lornetki, EOS, Skylux
antyqjon
 
Posty: 180
Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 4:21 pm
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Małek » Wt lut 08, 2005 4:17 pm

Według mnie chciałeś trafić w Słońce, ale mogę się mylić.
To ja
Małek
 
Posty: 19
Dołączył(a): N sty 30, 2005 1:22 am
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Foto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron